طراحی یک سایت خبری طراحی یک سایت آموزشی طراحی یک سایت شرکتی طراحی یک سایت رزومه طراحی یک سایت فروشگاهی خدمات سئو سایت

شما در سال 1400 چه اقداماتی برای کسب و کار خود کرده اید؟ یا اینکه آیا شما در سال 1400 به فکر راه اندازی کسب و کار بوده اید؟ دیگر وقت آن رسیده تا با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین سال 1401 را مال خود کنید! معلم جوان به شما در این مسیر کمک خواهد کرد.

خدمات معلم جوان

معلم جوان چه خدماتی را ارائه میدهد؟

طراحی سایت،سئو،بهینه سازی سرعت سایت

طراحی سایت

سایت شما با رعایت تمام اصول طراحی سایت و بطور کاملا ریسپانسیو طراحی می شود تا بتوان بر رو انواع دستگاه ها مثل: کامپیوتر ، موبایل و تبلت از آن استفاده کرد.

بهینه سازی سزعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت

یکی از چیزهایی که خیلی توی فروش سایت شما تاثیر داره،سرعت سایت شما هست.چون اگه سایت رقیب شما زودتر باز شود،قطعا مشتری برای خرید به اون سایت میره و بهتر میتونه به اون سایت اعتماد کنه!

سئو سایت

سئو سایت

قطعا اگه سایت شما سئو نشده باشه،فروشی ندارید. ما با داشتن دانش کافی در این زمینه میتونیم سایت شما رو با روش های کلاه سفید سئو کنیم تا ورودی خوبی از گوگل بگیرید

طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج

قطعا لندینگی پیج یک از زیباترین و تاثیرگذار ترین صفحات است که با استفاده از اون فروش خوبی داشته باشید.مزیت لندینگ پیج ها سرعت بالا و سئو ی خوب آن هست.الان شما توی یک لندینگ پیج هستید.

کار بر روی امنیت سایت

کار بر روی امنیت سایت

همه سایت به این نیاز دارند که بر روی امنیتشان کار شود.چون ممکن است هکر ها سایت شما رو هک کنند و تمام زحمات شما برباد میرود.ما میتونیم روی امنیت سایت شما کار کنیم.

طراحی بنر تبلیغاتی

شما برای تبلیغات به بنر نیاز دارید.این بنر باید طوری طراحی بشود که هم زیبا باشه و هم بیننده رو ترغیب به کلیک روی اون بکند.پس برای تبلیغات، داشتن بنر خوب خیلی مهمه.

نمونه کار های معلم جوان

طراحی سایت،سئو،بهینه سازی سرعت سایت

سایت معلم جوان

برای دیدن سایت معلم جوان روی تصویر کلیک کنید.

طراحی سایت،سئو،بهینه سازی سرعت سایت

سایت بهروز ابوئی

برای دیدن سایت آقای ابوئی روی تصویر کلیک کنید.

طراحی سایت،سئو،بهینه سازی سرعت سایت

سایت قند و نبات رخسار

برای دیدن سایت رخسار روی تصویر کلیک کنید.

درخواست مشاوره

خدمات

طراحی سایت،سئو،بهینه سازی سرعت سایت